Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Artykuły

Poznajmy się jeszcze raz

„Poznajmy się jeszcze raz”, najprzyjemniejszy film tej zimy i kinowy przebój we Francji (ponad milion widzów po dwóch tygodniach wyświetlania).

Co byś zrobił, aby raz jeszcze poczuć pierwszą miłość? Ile byś dał, by na nowo przeżyć najpiękniejszy dzień swojego życia? Powrót do cudownych chwil może mieć wysoką cenę. Bohater „Poznajmy się jeszcze raz” gotów jest ją zapłacić – nawet jeśli będzie musiał pozbyć się wszystkich oszczędności, a potem ukryć ten fakt przed żoną. Przewrotna francuska komedia spodoba się wszystkim, którzy pokochali romantyczny klimat „O północy w Paryżu” i urzekającą niewinność „Amelii”.

„Film, któremu nie można się oprzeć”, „Dowcipny i radosny” – tak pisali krytycy po pokazach „Poznajmy się jeszcze raz” w Cannes i Toronto. Zachwyciła rewelacyjna obsada (poza Ardant i Auteuil’em wystąpił tu także Guillaume Canet) i błyskotliwy scenariusz, a także lekkość, z jaką reżyser Nicolas Bedos dotyka uniwersalnych tematów: miłości, przemijania, pokoleniowych różnic.

Pełen humoru przebój francuskiego kina działa jak filmowy afrodyzjak, przypominając, że najlepsze czasy i najpiękniejsze chwile to te, które przeżywamy teraz.


Czas trwania : 1 godz., 50 min.

Gatunek : dramat

Produkcja : Francja

Reżyseria : Nicolas Bedos

Występują :  Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Fanny Ardant


Zwiastun :