Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Artykuły

Penguin Bloom. Niesamowita historia Sam Bloom

Sam prowadzi razem z mężem i trójką dzieci szczęśliwe, pełne radości życie. Ona uwielbia sport, wodę i dalekie podróże, a on jest fotografem, który prowadzi kronikę ich niezwykłej codzienności.

Podczas wakacji w Tajlandii, które miały być kolejną wspaniałą przygodą, Sam ulega nieszczęśliwemu wypadkowi, który na zawsze zmieni życie jej rodziny.

Kiedy okazuje się, że nic już nie będzie takie samo, a codzienność staje się nieustannym wyzwaniem, Sam traci swój optymizm, wolę walki i chęć przeżywania każdego dnia od nowa.

W domu jej i jej rodziny, pojawia się jednak niespodziewany gość, który zmieni życie Bloomów, a także pomoże odkryć im na nowo jego radość i sens.


Nominowana do Oscara Naomi Watts w niezwykłej historii Sam Bloom, której biografia stała się światowym bestsellerem przetłumaczonym na kilkadziesiąt języków. Podnosząca na duchu opowieść o niesamowitej kobiecie oraz o sile i nadziei na największych życiowych zakrętach. Za ekranizacją tej chwytającej za serce historii stoi producentka takich hitów jak „Wielkie kłamstewka”, „Od nowa” oraz „Zaginiona dziewczyna”


Czas trwania : 1 godz., 35 min.

Gatunek : biograficzny, dramat

Produkcja : Australia, USA

Reżyseria : Glendyn Ivin

Występują : Naomi Watts, Griffin Murray-Johnston, Andrew Lincoln


Zwiastun :